441 views

Diyanet İşleri Başkanlığı En Az Lise Mezunu 415 Sözleşmeli Personel Alacak

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız. 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin TıklayınızHANGİ BÖLÜM MEZUNLARI BAŞVURABİLİR?

İlahiyat Fakültesi, İlahiyat Meslek Yüksek Okulu, İlahiyat Önlisans veya İmam-Hatip Lisesi mezunu adayların başvuruda bulunabildiği alımlar için toplamda 415 kişilik kontenjan ilan edildi. Başvurular 28 Nisan 2017 saat 16.30’a kadar Diyanet İşleri Başkanlığı’nın resmi internet sitesi olan “https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/” adresinden yapılacak. İlgili internet sitesinden e-başvuru formunu doldurmayan ya da il müftülüklerinde aktivasyon işlemini yaptırmayan imam hatip adaylarının müracaatları dikkate alınmayacak.

SINAVLAR NEREDE YAPILACAK?

Söz konusu sözleşmeli personel alımı için gerçekleştirilecek olan sınavlar ; Antalya, Bursa, Bolu, Erzurum, Elazığ, İzmir, Kayseri, Konya, Kastamonu, Manisa, İstanbul (Avrupa), İstanbul (Anadolu), Trabzon, Samsun ve Şanlıurfa illerinde yapılacak.

SINAV SONUÇLARI NEREDEN AÇIKLANACAK?

Adaylar sınav sonuçlarını yine Diyanet İşleri Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/) öğrenebilecekler.

 

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi