55 views

EKPSS sonucuna göre Gelir İdaresine yerleşenler memurlar için atama duyurusu

AÖF – KPSS  ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

Haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız.   

 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

 

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız.

 

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 yılı Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı (2016-EKPSS) Sonucuna göre Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB)kadrolarına yerleşen adaylarla ilgili olarak duyuru yapıldı.

Bilindiği üzere birçok kurum tarafından 2016-EKPSS sonucuna göre yerleşen adaylar için duyurular yapılmakta ve adaylardan atamalarının gerçekleştirilmesi için gerekli bilgi ve belgeler istenmektedir. Son olarak DİB tarafından yapılan atama duyurusu yer aldı. Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı (EKPSS) ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmelik gereği yapılan atamalar ile ilgili olarak iş ve işlemler ile ilgili bilgi verildi.Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda GİB’in taşra teşkilatı veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrolarına yerleştirilen adaylar için gerekli belgeler ve son teslim tarihleri belirtildi. Gerekli belgeler şunlardır: EKPSS sonuç belgesine ilişkin internet çıktısı, ÖSYM’ce yerleştirildiğine ilişkin internet çıktısı, Öğrenim belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi, Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi, Adli sicil ve arşiv kaydı olup, olmadığına dair ilgilinin yazılı beyanı, Askerlikle ilişiği olmadığına dair ilgilinin yazılı beyanı, Engellilik durumunu gösterir Sağlık Kurulu Raporunun aslı veya noter tasdikli sureti, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 6 adet fotoğraf, Başka Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlar için, görev yaptığı kurumdan alacağı onaylı hizmet belgesi istenen belgeler arasında.Ayrıca adaylardan kurumdan temin edilebilecek güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, Mal bildirim beyannamesi ve Kamu görevlileri etik sözleşmesi istenen tüm belgelerdir. Tüm bu belgeler Gelir İdaresi Başkanlığına 20 Eylül’e kadar şahsen getirilmesi gerekiyor Şahsen getirilecek Vergi Dairesi Başkanlıkları İnsan Kaynakları müdürlükleri şu şekildedir: Ankara, Denizli, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Muğla, Tekirdağ.

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi