407 views

KPSS sınav giriş belgeleri yayınlandı! ÖSYM’den 09:45 uyarısı!

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız. 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız

 

KPSS A grubu ve Öğretmenlik sınav giriş belgeleri erişime açıldı! Binlerce adayın ter dökeceği KPSS sınavı 21 Mayıs Pazar saat 10:00’da gerçekleştirilecek. ÖSYM tarafından KPSS sınav giriş belgelerinin yayınlanmasının ardından Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz açıklamalarda bulundu. İsmet Yılmaz kimsenin mağdur olmaması için herkesin 15 dakika kuralına uyması gerektiğini belirtti.

KPSS A grubu ve Öğretmenlik sınavı için sınav giriş belgeleri resmi site üzerinden adaylara duyuruldu. Sınav giriş belgelerini almak isteyen adaylar ÖSYM Aday işlemleri sayfası üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile siteye giriş yapıp belgelerini edinebiliyor. ÖSYM’nin sınav giriş belgelerini yayınlamasının ardından Milli eğitim Bakanı İsmet Yılmaz sınava girecek olan adaylara 09:45 uyarısında bulundu. Kimsenin mağdur olmasını istemediklerini söyleyen Bakan Yılmaz sınava girecek olan adayların ÖSYM’nin belirediği kurallara harfiyen uyması gerektiğini söyledi.


KPSS: Kamu Personel Seçme Sınavı

2017-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri): Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi

21 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00’da uygulanacak olan 2017-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumu) ve 21 Mayıs 2017 tarihinde saat 14:30’da uygulanacak olan Eğitim Bilimleri Oturumu için adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ,T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden saat 14:30’dan itibaren edinebileceklerdir.

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi