445 views

Açıköğretim Fakültesi AÖF Çocuk Gelişimi Önlisans Programı Duyurusu

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız. 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız

 

Çocuk gelişimi önlisans programı 2016-2017 bahar dönemi kurum uygulamaları dersi uygulamalara devam konusunda bilgilendirme yapıldı. Anadolu Üniversitesi AÖF tarafından yayınlanan duyuruda, kurum uygulamaları kurum deneyimi sürecinde uygulamalarda devamsızlık hakkının yalnızca 1 gün olduğu belirtiliyor.

 

 

Bu doğrultuda bahar dönemi boyunca iki uygulamaya gitmeyen adaylar devamsız sayılacaklar. Aynı şekilde uygulamaya gidip de uygulama raporunu sisteme yüklemeyen öğrenciler de devamsız sayılacak.

 

 

AÖF çocuk gelişimi önlisans programında kurum deneyimi sürecine devam zorunluluğu bulunuyor. Uygulama sürecinin yüzde 10’undan yani birden fazla devamsızlık yapan öğrenci bu dersten başarısız sayılıyor. Toplamda iki hafta rapor yüklemeyen öğrencilerin e-kampüs sistemi de erişime kapatılıyor ve başarısız sayılıyor. Hangi nedenle olursa olsun sağlık raporunun kabul edilmediği uygulamalarda muafiyet talebinde de bulunulamıyor.

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi