395 views

Aile Sosyal Destek Programı Personel Alımında Başvurular Sürüyor (KPSS Düşük Puan)AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız. 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız

 

 

Isparta Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne 16 asdep personeli alınacak. Başvurular Nisan sonuna kadar sürecek.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR?
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI Aile Sosyal Destek Programı ASDEP ALIMLARINA Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. 2015-2016 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak şartlarını bünyesinde barındıran adaylar başvuru yapabiliyor.

BAŞVURULAR
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI Aile Sosyal Destek Programı ASDEP ALIM İLANI BAŞVURULARI her şehrin müdürlüğünün kendi ilanına göre değişiklik gösteriyor. Isparta Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne 16 adet asdep personel alım ilanı başvuruları 28 Nisan 2017 tarihi sonuna kadar İl Müdürlüğüne gerekli belgeler ile beraber şahsen yapılacak.


Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi