1.742 views

AÖF kayıt yenileme harç ücretleri hangi bankaya yatıyorAÖF kayıt yenileme harç ücretleri hangi bankaya yatıyor?

AÖF-KPSS-DGS-ALES ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.

0888 228 60 30

Aöf kayıt tarihi geldi. yeni eğitim öğretim dönemi hepimize hayırlı olsun.
AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır ?
Anadolu üniversitesine kayıt olacak, kayıt yeniletecek arkadaşlar lütfen işiniz son güne bırakmayınız.
” Anadolu Üniversiteden yapılmış olan izah etmeye yönelik bildirmlerde yeni öğretim senesinde kaydını yeniletecek öğrenciler amaçlı sistemin değiştiği ikazı yapıldı.

Ayrıca yapılmış olan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
“Kayıt yenileme işlemi, Ders Seçimi (Ekle-Sil) ve Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir.
Kayıt Yenileme İşlemleri bittikten sonra bir gün için Mazeretli Kayıt Yenileme İşlemleri mazeretli olanlar kayıtlarını yenileteceklerdir.

Bahar dönemi kayıt yeniletecek kişiler Fakülte aracılığıyla ders ataması yapılmayacak, öğrenci 45 AKTS krediyi geçmeyecek biçimde ders seçebilecektir.
Ders seçimi (ekle-sil) işlemi http://aof.anadolu.edu.tr adresi Kayıt Otomasyonu irtibatı Kayıt Yenileme linkinden yapılacaktır. Öğrenciler, tediye yapmadığı müddetçe ders seçimi (ekle-sil) işlemi yapabilirler. Tediye yapıldıktan ardından ders seçimi (ekle-sil) işleminin yine inşa edilmesi olası değildir.
Tediye para yatırma demek arkadaşlar. Açıklama böyle yapılmış


AÖF harç fiyatları hangi bankaya yatırılıyor?

Ödeme verileri ders seçimi sayfasında ya da bu işlem neticesi dökümü edinilen Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfasında koltuk alacaktır. Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler 2017-2018 Öğretim Seneyi Bahar Dönem Öğretim Masrafı, Dönem Eğitim Fiyatı ve Dönem Öğrenci Katkı Hissesi ödemelerini yukarıda anlatılan tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartı ile, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı ya da kartsız), intenet veya mobil  Bankacılık ya da İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilirler. Kayıt yenileme tarihinin nihai günü yani son günü  İnternet, ATM ve Taşınabilir Bankacılığından saat 23:30’a civarı tediye yapılabilecektir. Yani para yatırılabilecektir Fakat, kayıt yenileme tarihinin nihai bugünü provizyon işlemleri sebebi ile kredi kartıyla tediye yapılamayacaktır.

Yani son gün kredi kartı ile  ödeme yapılmıyor harç yatırlmıyor diye bir açıklama yapıldı. Sonra Cep telefonu mesajı ile son günde kredi kartı ile ödeme yapılabileceği bilgisi geldi.

Siz yine de işinizi son güne bırakmayınız.
Öğrenciler tediye yaptıktan ardından aldıkları vesikanın, belgenin ilgili Öğretim Dönemi  Öğretim Masrafı, Dönem Eğitim Fiyatı ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemesine ilişkin olup olmadığını kesinlikle muayene kontrol  etmelidir. Yalnızca eskiyen borcunu ödeyen, fakat ilgili dönem ödemesini yapmayan, ders seçimi işlemine yönelik belirlenmiş kayıt yenileme bedelini ödemeyen öğrenci arkadaşların kayıtları yenilenmez.

Aöf kayıt tarihinden tarihinden ardından mazeret onay edilmeyecek ve kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır.
Arkadaşlar kayıt yenileme müddeti şüphesiz uzatılmayacaktır.

Aöf kayıt tarihlerini nadiren uzatıyor dostlarım.

Anlatılan tarihler içinde her ne sebeple olursa olsun, Dönem Öğretim Masrafı, Dönem Eğitim Fiyatı ve Dönem Öğrenci Katkı Hissesi ödemelerini yapmayan öğrenciler, kayıt yenileme hakkını kaybeder.

Kayıt yenileme işlemini yapan öğrenciler http://aof.anadolu.edu.tr adresi Öğrenci Otomasyonu bağlantısından kayıtlarının yenilenip yenilenmediğini kayıt yenileme tarihleri içerisinde kesinlikle muayene kontrol etmelidir. ”
AÖF kayıt yenileme para ne kadar?

Bu yıl kitap verilmediği için harçlar 50 tl daha düşük ancak , herkesin aldığı kredi kadar harcı çıkıyor yani kiminin 225, kimin 325 tl olabilir.
Aöf harcınızı Kredi kartınız ile mobil bankacılıktan yatırabilirsiniz. Aöf harcınızı Kredi kartınız ile intenet bankacılığından yatırabilirsiniz.
Aöf harınızı Ziraat bankası atmlerinden yatırabilirsiniz. Ziraat Bankası ATM’lerinden kartsız işlemde yapabilirsiniz.
Ziraat bankası gişe işlemlerinden harç yatırmak mümkün değil, Ziraat Atm lerini kullanmalısınız
Daha fazla bilgi için lütfen 0 888 228 60 30 nolu telefonu arayınız.KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız.   

 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

 

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız. 

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi