583 views

AÖF kayıt yenileme için son iki gün! (AÖF vize sınavları ertelendi mi?)

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız. 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız

 

AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 24 Şubat’da sona erecek. Binlerce adayı yakından ilgilendiren AÖF kayıt yenileme işlemlerinin ardından Anadolu Üniversitesi resmi sitesi üzerinden adaylara flaş bir duyuru yapıldı. Referandum tarihinin netleşmesinin ardından AÖF bahar dönemi vize sınav tarihleri de ertelendi. Vize sınavları 29-30 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.

AÖF kayıt yenileme işlemleri 24 Şubat’ta sona erecek. Öğrenciler kayıt işlemlerini internet üzerinden tamamlayabilecek. Referandum nedeniyle ertelenecek olan sınav tarihleri ise belli oldu.

AÖF SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ

Açıköğretim Fakültesi 2016-2017 öğretim yılı Akademik Takvimine göre 15-16 Nisan 2017’de yapılacak olan Bahar Dönemi ara sınaları, Referandum takvimi nedeniyle 29-30 Nisan 2017 tarihine; 27-28 Mayıs 2017’de yapılacak olan dönem sonu sınavları ise 3-4 Haziran 2017 tarihlerine ertelendi.

AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

İlk olarak http://aof.anadolu.edu.tr adresinden kayıt otomasyonu bağlantısı kayıt yenileme linkinden ders ekle-sil işlemlerinin tamamlanması gerekiyor.

Ders seçimlerinin arından Ziraat Bankası aracılığı ile kredi kartı, internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da ATM’lerden ödeme işlemleri tamamlananıyor.

Üçüncü adımda http://aof.anadolu.edu.tr adresinden öğrenci otomasyonu bağlantısından kayıt yenileme tarihleri içinde, kayıt yenileme işlemlerinin kontrolü gerçekleştiriliyor.

Son olarak alınması gereken ders kitapları varsa AÖF bürolarından temin edilebiliyor.


Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi