489 views

AÖF kayıt yenileme işlemi başladı! – 2017 AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? İşte harç ücretleri

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız. 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız.

 

Anadaolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi okuyan binlerce öğrenci için AÖF 2017 kayıt yenileme dönemi başladı. AÖF öğrenci girişi ile kayıt yenileme işlemlerini adım adım sizler için derledik. Öte yandan AÖF harç ücretleri ne kadar? sorusu da sıkça aranmaya başladı. AÖF okuyanlar için kayıt yenileme işlemleri ve 2017 harç ücretleri sabah.com.tr’de. İşte AÖF kayıt yenileme ve harç ücretleri…

2016-2017 AÖF Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri 13 Şubat itibari ile başladı. Binlerce Açık Öğretim okuyan aday ”AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?” diye aratmaya başlarken bizde tüm gelişmeleri bu başlık altında sizler için derledik. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi AÖF ders ekle sil ve kayıt yenileme işlemlerini adım adım haberimizden takip edin. Peki AÖF 2017 harç ücretleri ne kadar? İşte ayrıntılar

2017 AÖF KAYIT YENİLEME VE DERS EKLE SİL İŞLEMLERİ

AÖF kayıt yenileme işlemerini aşağıda gördüğünüz başlık altında sizler için derledik. Anadolu Üniversitesi’ne yeni başlayan birçok aday için bu haberimizi hazırladık.

AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

AÖF kayıt yenileme işlemini yapabilmeniz için yazımızın sonunda sizler için verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada direkt olarak online işlem yapabileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada yapmanız gereken ilk işlem e-posta adresini girmek ya da 11 haneli T.C. kimlik numarasını yazmaktır. Ardından Açıköğretim Fakültesi sisteminde kayıtlı olan sistem şifrenizi giriniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız ya da değiştirmek istiyorsanız ya da tek kullanımlık bir şifreyle girişinizi gerçekleştirmek istiyorsanız altta bulunan sekmelere tıklayınız. Son olarak oturum aç butonuna tıklayınız ve sisteme girişinizi gerçekleştiriniz.

AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ HARÇ ÖDEME

Bir önceki başlıkta da bahsettiğimiz gibi, öğrencilerin öncelikle ders ekle sil işlemini yapmaları gerekir, daha sonra ise öğrenciler ziraat ATM’ leri aracılığı ile kartlı veya kartlı işlemler menülerinden harç ücreti ödenebilir. 24 Şubat 2017 günü saat 23.30’a kadar ödemeler yapılabilir, mobil bankacılık ve internet bankacılığı da harç ücretlerini öderken kullanılabilir. Kayıt yenileme işlemleri için belirlenen tarihlerin son günü, provizyon işlemleri nedeniyle kredi kartıyla ödeme yapılması mümkün olmayacak. Öğrencilerin, geçmiş dönem borçları varsa yalnızca bunları ödemeleri de AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri için bir resmiyet oluşturmaz, öğrencilerin ödeme belgelerini kontrol edip, ödediklerinin öğrenci katkı payı ödemesi olup olmadığını kontrol etmeleri kayıt yenileme işlemlerinin sağlıklı yürümesi için önemlidir.

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi