632 views

AÖF kayıt yenileme işlemleri yarın sona eriyor! (AÖF vize sınav tarihleri ertelendi)

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız. 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız

 

AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerinde artık sona yaklaşılıyor. 13 Şubat Pazartesi günü başlayan AÖF kayıt yenileme işlemleri 24 Şubat Cuma (Yarın) sona eriyor. Resmi site üzerinden işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilen adaylar harç ücretlerini Ziraat Bankasına yatırabilecekler. Öte yandan AÖF bahar dönemi vize sınav tarihleri Referandum tarihinin netleşmesi ile iki hafta ileri bir tarihe ertelendi.

AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri için yarın son gün! 1,5 milyona yakın öğrenciyi yakından ilgilendiren AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri bilindiği üzere 13 Şubat tarihinde başlamıştı. Bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerinde son gün ise yarın. Adaylar AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerini Anadolu Üniversitesi resmi sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyor. Öte yandan adaylar AÖF bahar dönemi harç ücretlerini Ziraat Bankasına yatırabilecekler. AÖF harç ücretleri bu akşam yarın akşam 23:30’da sona erecek.


AÖF VİZE SINAV TARİHLERİ ERTELENDİ!

AÖF bahar dönemi vize sınavları Referandum tarihinin netleşmesinin ardından ileri bir tarihe ertelendi. 15-16 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan AÖF vize sınavları, Refarandum tarihinin 16 Nisan olarak belirlenmesinin ardından 29-30 Nisan tarihlerine ertelendi.

AÖF BAHAR DÖNEMİ KAYIT YENİLEME TARİHLERİ

Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi final sınavının sonuçlarının açıklanması ile birlikte AÖF Bahar dönemi için geri sayım başladı. AÖF Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri 13 Şubat Pazartesi başladı. AÖF kayıt yenileme işlemleri 24 Şubat’da son bulacak.

Fakülte tarafından yapılan ders ataması sonucu, atanmayan dersi kalan ve bu dersleri alması halinde mezun olabilecek durumdaki öğrencilerin 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders ekle işlemi yapmaları gerekmektedir.

Ödeme bilgileri ders ekle-sil ekranında veya bu işlem sonucu dökümü alınan Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfasında yer alacaktır. Ders ekle-sil işlemini yapan öğrenciler 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Öğretim Gideri ve Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil bankacılık veya İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirler.

Mazeretli kayıtların son günü olan 24 Şubat 2017 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil bankacılığından saat 23:30’a kadar ödeme yapılabilecektir. Ancak, kayıt yenileme tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapılamayacaktır.


Öğrenciler ödeme yaptıktan sonra aldıkları belgenin, 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Öğretim Gideri ve Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidirler. 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Kayıt Yenileme bedelini ödemeyip sadece geçmiş dönem borç/borçlarını ödeyen öğrencilerin 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Döneminde kaydı yenilenmez.

24 Şubat 2017 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır. Bahar Dönemi kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, Öğretim Gideri ve Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yapmayan öğrenciler, 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme hakkını kaybederler.

 

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi