1.421 views

ATA AÖF güz dönemi final sınav giriş belgesi yayınlandı

AÖF – KPSS  – DGS – ALES – YDS ve Tüm Sınavlar ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

Haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız.  

 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

 

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız

Atatürk Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi (ATA-AÖF) tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi final sınavı (yarıyıl sonu sınavı) için giriş belgelerinin yayınlandığını açıklandı.

 

 

Atatürk Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi (ATA-AÖF) tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi final sınavı (yarıyıl sonu sınavı) için giriş belgelerinin yayınlandığını açıklandı. ATA AÖF tarafından yayınlanan duyuruya göre 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi final sınavına girecek olan öğrenciler, sınav giriş belgelerini ATA AÖF’nin internet adresinden edinebilecekler.ATA AÖF göre 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi yarıyıl sonu sınavları 28-29 Ocak 2017 tarihlerinde yapılacak. ATA AÖF tüm sınav değerlendirmelerinde 4 yanlış 1 doğru soruyu götürecek. Vizenin yüzde 30’u, final veya bütünlemenin yüzde 70’i geçme notuna etki edecek. Ayrıca yılsonu ortalaması 35 puanın altında olan öğrenci o dersten kalmış sayılacak olup 35 puanın üzerinde ortalaması olanlar ise çana göre geçip geçmediği belirlenecek.

 

 

ATA AÖF öğrencilerinin sınavlara giderken yanlarında sınav giriş belgesi, Nüfus Cüzdanı, Pasaport veya Sürücü Belgesi (Sadece zorunlu askerlik görevini ifa eden er ve erbaşlar ve askeri adaylar için askeri kimlik belgesi, nüfus cüzdanı veya pasaport yerine kimlik belgesi olarak kabul edilecektir). Yumuşak uçlu birkaç siyah kurşun kalem ve iz bırakmadan silen bir silgi bulundurmaları gerekiyor. Atatürk Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi (ATA-AÖF) tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi final sınavı (yarıyıl sonu sınavı) için giriş belgelerinin yayınlandığını açıklandı. ATA AÖF tarafından yayınlanan duyuruya göre 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi final sınavına girecek olan öğrenciler, sınav giriş belgelerini ATA AÖF’nin internet adresinden edinebilecekler.ATA AÖF göre 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi yarıyıl sonu sınavları 28-29 Ocak 2017 tarihlerinde yapılacak. ATA AÖF tüm sınav değerlendirmelerinde 4 yanlış 1 doğru soruyu götürecek. Vizenin yüzde 30’u, final veya bütünlemenin yüzde 70’i geçme notuna etki edecek. Ayrıca yılsonu ortalaması 35 puanın altında olan öğrenci o dersten kalmış sayılacak olup 35 puanın üzerinde ortalaması olanlar ise çana göre geçip geçmediği belirlenecek.

 

 

ATA AÖF öğrencilerinin sınavlara giderken yanlarında sınav giriş belgesi, Nüfus Cüzdanı, Pasaport veya Sürücü Belgesi (Sadece zorunlu askerlik görevini ifa eden er ve erbaşlar ve askeri adaylar için askeri kimlik belgesi, nüfus cüzdanı veya pasaport yerine kimlik belgesi olarak kabul edilecektir). Yumuşak uçlu birkaç siyah kurşun kalem ve iz bırakmadan silen bir silgi bulundurmaları gerekiyor. Atatürk Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi (ATA-AÖF) tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi final sınavı (yarıyıl sonu sınavı) için giriş belgelerinin yayınlandığını açıklandı. ATA AÖF tarafından yayınlanan duyuruya göre 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi final sınavına girecek olan öğrenciler, sınav giriş belgelerini ATA AÖF’nin internet adresinden edinebilecekler.ATA AÖF göre 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi yarıyıl sonu sınavları 28-29 Ocak 2017 tarihlerinde yapılacak.

 

 

ATA AÖF tüm sınav değerlendirmelerinde 4 yanlış 1 doğru soruyu götürecek. Vizenin yüzde 30’u, final veya bütünlemenin yüzde 70’i geçme notuna etki edecek. Ayrıca yılsonu ortalaması 35 puanın altında olan öğrenci o dersten kalmış sayılacak olup 35 puanın üzerinde ortalaması olanlar ise çana göre geçip geçmediği belirlenecek.ATA AÖF öğrencilerinin sınavlara giderken yanlarında sınav giriş belgesi, Nüfus Cüzdanı, Pasaport veya Sürücü Belgesi (Sadece zorunlu askerlik görevini ifa eden er ve erbaşlar ve askeri adaylar için askeri kimlik belgesi, nüfus cüzdanı veya pasaport yerine kimlik belgesi olarak kabul edilecektir). Yumuşak uçlu birkaç siyah kurşun kalem ve iz bırakmadan silen bir silgi bulundurmaları gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi