654 views

BİLGİ KİRLİLİĞİNE HAYIR!

Değerli öğrenci arkadaşlar;

Bugün 03 Eylül 2018. Aöf Kayıt Dönemi başladı. Aşağı yukarı 1 ay sürecek kayıt dönemi içerisinde ÖSYS Yeni Kayıt, Af Başvuru, Kayıt Yenileme, Yatay Geçiş Ders Ekleme İşlemleri, Af Kapsamında Kayıt Ders Ekleme İşlemleri, Dikey Geçiş, İkinci Üniversite, Yatay Geçiş, Sağlık Lisans Tamamlama, ANADOLUYÖS Yeni Kayıt, Ek Yerleştirme gibi önemli bölümler barındırmaktadır.

Kayıt döneminin tarihlerini önceki içeriklerimizden inceleyebilirsiniz. Bugünkü konumuz bu değil. Peki nedir? Konumuz öğrencilerin korkulu rüyası hatalı işler.

Sizleri seviyoruz. Sizleri sevdiğimiz gibi saygıda duyuyoruz. Hatta hatta AÖF kayıtlarınız için çevrenizde akıl danıştığınız insanları da anlıyoruz. Sadece size yardımcı olmaya çalışıyorlar. Çünkü hepimiz aynı gemideyiz. Ancak lütfen arkadaşlar. Sizin için önemli olan bu dönemde kafanıza takılan sorularınızın cevabını kontrol etmek zorundasınız. Buna mecbursunuz. Çünkü bu sizin için önemli. Başkası için değil. Her sene değişen kayıt takvimi, başvuru süreci gibi konuları siz bilmek ya da öğrenmek zorundasınız. Arkadaşlarınız yada aileniz değil. Çağımızın en büyük sorunu bilgi kirliliği her konuda olduğu gibi Üniversite kayıtlarında da oluyor. Sizden tek ricamız bizi takip edip doğru bilgiye ulaşmanızdır. Sitemizi takip ederek her zaman doğru bilgiye ulaşacaksınız. Kafanıza bir şey takılırsa ne olursa olsun, dilediğiniz zaman yorum yazarak sorabilirsiniz. Ayrıca telefonla kafanıza takılanları sormak için 0888 228 60 30 Açıköğretim Danışmanlık Servisini arayabilirsiniz.

Hepiniz için Bilgi Kirliliğine Hayır!

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi