374 views

Demirköy SYDV KPSS En Az 60 Puan ile Personel Alımı Sürüyor!

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız. 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız

 

 

 

Kırklareli Demirköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na ilgili alımlar neticesinde bir adet sosyal yardım ve incelem görevlisi alımı yapılacak. Kurum aldığı personele, yüksek maaş, yılda iki kez ikramiye verecek.

BAŞVURU ŞARTLARI – KİMLER BAŞVURABİLİR?
Kurumun adaylarda aradığı ve görmek istediği çok sayıda şart bulunuyor. Bu şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında 2015-2016 Yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, B sınıfı Sürücü Belgesi, 18 yaşını bitirmiş olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak gibi şartlar olarak sıralanarak devam ediyor. Başvuru yapmak isteyen adayların tüm şartlara uyum sağlaması gerekiyor. Bu şartların tamamına uymayan adayların başvuruları kabul edilmiyor.

 

 

BAŞVURU NASIL YAPILIR – SON BAŞVURU TARİHİ
Kırklareli Demirköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanı BAŞVURULARI kurumun kendisinden şahsen ve Aile Bakanlığı resmi web sayfasından online olarak kolaylıkla yapılabiliyor. Başvurular 14 Nisan 2017 gün sonuna kadar yapılacak. Ardından kurum, başvuruları almayacak.


Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi