491 views

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı KPSS’den 60 Puan ile Personel Alımı

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.
0888 228 60 30

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız. 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız

 

Ankara Evren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını daha önce kamuoyuna açıklamış, gerekli tüm bilgileri adayların erişimine açmıştı.

Ankara Evren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na bu alımları neticesinde 1 adet büro personeli alımı yapılacak.

Kurumun adaylarda aradığı ev görmek istediği çok sayıda şart bulunuyor. Bu şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında 2015-2016 Yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, B sınıfı Sürücü Belgesi, 18 yaşını bitirmiş olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, olarak sıralanarak devam ediyor. Başvuru yapmak isteyen adayların tüm şartlara uyum sağlaması şart tutuldu.


BAŞVURULAR
Ankara Evren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 BÜRO MEMURU ALIM İLANI BAŞVURULARI kurumun kendisinden ve Aile Bakanlığı resmi web sayfasından kolaylıkla yapılabiliyor. Başvurular 10 Nisan 2017 gün sonuna kadar yapılacak.

Bir Cevap Yazın

Blog KategorileriSon Yazılar

instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi